1. Головна
  2. /
  3. Шкільне життя
  4. /
  5. ЛІЦЕЙ №1 Здобувачі освіти...

ЛІЦЕЙ №1 Здобувачі освіти відзначили День фізичної культури та спорту змаганнями.

День фізичної культури і спорту (далі – День) за ініціативи фізкультурних і спортивних організацій та об’єднань громадян Указом Президента України від 29 червня 1994р. № 340/94 «Про День фізкультури і спорту» було призначено святкувати у другу суботу вересня. В 2020р. цей День припадає на 12 вересня.

Активний відпочинок, гра, розвага, змагання, численні інтелектуальні вправи, тренування фізичних та інших навичок, досягнення кращих результатів, ось лише невеликий перелік тих видів діяльності, які включає на сьогоднішній день це поняття. Не зважаючи на максимальний накал емоцій та зусиль, які іноді супроводжують заняття спортом, – це абсолютно мирний процес, що є життєствердним в усіх відношеннях і сприяє розвитку людини.

9 – А, 9 – Б класи, вчитель фізичної культури Сушко М.І.

               “Руханка з поліцейськими ” , старший лейтенант ювінальної превенції Баюк Г.С.    та здобувачі освіти 3-Б класу , керівник Садовська В.В., вихователь Тарасіч У.М.

 Здобувачі освіти ліцею №1 12 вересня 2020 року долучилися до святкування Дня фізичної культури та спорту Горностаївської ОТГ. 

 У програмі заходів – футбольний матч на честь Заслуженого тренера України Горобця І. К., змагання з шашок та шахмат, настільний теніс, підтягування тощо.

  

Людям із порушенням зору